Kierowca wjechał w rowerzystę na rondzie. Siła uderzenia wyrzuciła go w górę. Wstrząsające nagranie

Potrącił rowerzystę na rondzie na al. Kaczorowskiego w Łukowie
Potrącił rowerzystę na rondzie na al. Kaczorowskiego w Łukowie | fot. KPP Łuków

65-latka przewieziono z obrażeniami do szpitala po tym, jak na rondzie w Łukowie wjechał w niego samochód. Siła uderzenia była tak duża, że mężczyzna momentalnie znalazł się w powietrzu, po czym upadł na jezdnię.

Chwile grozy dla rowerzysty na rondzie

Do zdarzenia doszło w środę (27.09) po godz. 18:00 na rondzie na al. Kaczorowskiego w Łukowie. Ze zgłoszenia, które otrzymali policjanci, wynikało, że doszło tam do potrącenia rowerzysty.

Mundurowi, którzy interweniowali na miejscu, ustalili, że kierujący samochodem marki Mazda 49-letni łukowianin potrącił jadącego rowerem 65-letniego mieszkańca Łukowa. Pokrzywdzony rowerzysta doznał poważnych obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak doszło do potrącenia?

Pracujący na miejscu wypadku policjanci z łukowskiej drogówki wstępnie ustalili, że kierujący Mazdą wjeżdżając na rondo, nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu rowerem po tym rondzie 65-latkowi.

Teraz prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i dokładne okoliczności zdarzenia, przeanalizują zapis kamer miejskiego monitoringu, który zarejestrował moment zaistnienia wypadku.

Nagranie potrącenia rowerzysty z Łukowa

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.