Kierowca volkswagena zgubił przyczepkę w trakcie jazdy. Dostał mandat [WIDEO]

zgubił przyczepkę
Kierowca volkswagena zgubił przyczepkę w trakcie jazdy | fot. KPP Biłgoraj

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarany mandatem i punktami karnymi został 31-letni kierowca volkswagena, który w trakcie jazdy zgubił przyczepkę.

Do zdarzenia doszło w środę na ul. 1-go Maja w Tarnogrodzie. Policyjny videorejestrator nagrał moment, kiedy od jadącego w kierunku Sieniawy samochodu marki volkswagen golf odpięła się przyczepka. Przyczepa tocząc się po chodniku „samowolną” podróż zakończyła w przydrożnym rowie.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na ruchliwej zazwyczaj ulicy w momencie zdarzenia panował niewielki ruch. Policjanci zatrzymali kierowcę, który był zaskoczony całym zdarzeniem. Kierowca ani jego pasażer nie zauważyli momentu, w którym odpięła się ona od samochodu.

Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy, w rozmowie z policjantami przyznał, że prawdopodobnie źle ją zabezpieczył. Został ukarany 300-złotowym mandatem i na jego konto trafiło 6 punktów karnych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.