Najnowsze ogłoszenia (spoty)
Kierujący autem osobowym potrącił przechodzącą prawidłowo przez pasy kobietę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając jej pomocy.
Poranne potrącenie na al. Andersa
Do zdarzenia doszło w poniedziałek (24.06) kilka minut przed godz. 5:00 na al. Andersa w Lublinie. Na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia przez samochód osobowy kobiety. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.
Według ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym poruszał się od ul. Mełgiewskiej w kierunku ronda Berbeckiego. Za kładką dla pieszych potrącił przechodzącą prawidłowo przez pasy kobietę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając jej pomocy.
Na szczęście 54-latce nic poważnego się nie stało. Jak nas poinformowano, poszkodowana była pod lekkim działaniem alkoholu.
Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków i zabezpieczyli nagrania z pobliskiego monitoringu i ujawnione ślady. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.
Dodaj opinię