Kierowca potrącił pieszą i odjechał z miejsca zdarzenia. Policja poszukuje sprawcy

tyre 1535031 1280
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z Lublina poszukują świadków potrącenia pieszej na ulicy Bursztynowej, do jakiego doszło w środę. Kierowca biorący udział w zdarzeniu odjechał z miejsca zdarzenia.

Do potrącenia pieszej doszło w środę 11 grudnia około godz. 7.25 na ul. Bursztynowej w Lublinie. Na przejściu dla pieszych na wysokości kościoła Matki Bożej Różańcowej nasza Czytelniczka została potrącona przez samochód nieznanej marki. Jego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Poszkodowana doznała obrażeń ciała.

Samochód był osobowy koloru białego, jechał bez świateł. Niestety nie pamiętam marki, ani numeru rejestracyjnego. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, jest poszukiwany przez policję. Przez wypadek obecnie znajduję się w szpitalu. Kierowca jechał niebezpiecznie, nawet nie próbował hamować, kiedy byłam na przejściu. To mogło być każde inne dziecko” – relacjonuje czytelniczka Weronika.

Świadkowie zdarzenia i osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat wypadku proszone są o kontakt z VII komisariatem policji przy ul. Wyżynnej w Lublinie pod nr tel. 81 535 49 20 lub 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.