Kierowca mazdy proponował dzieciom przejażdżkę. Czy ktoś był świadkiem takiej sytuacji?

Kierowcy mazdy miał proponować dziewczynkom przejażdżkę
Kierowcy mazdy miał proponować dziewczynkom przejażdżkę | fot. nadesłane

Policjanci ze Świdnika czekają na oficjalne zawiadomienia w sprawie kierowcy mazdy, który miał proponować dzieciom przejażdżkę autem. Zaniepokojeni rodzice alarmują.

Kierowca zaproponował dzieciom przejażdżkę autem

Sytuacja miała miejsce 22 maja w miejscowości Siedliszczki koło Piask. Jeden z mieszkańców poinformował, że jego miejscowości jeździł kierowca szarej mazdy, który miał proponować napotkanym dziewczynkom przejażdżkę autem.

O sprawie zostali powiadomieni policjanci. Zgłoszenie dotyczyło trzech miejscowości, gdzie był widziany w/w samochód. Chodzi o Siedliszczki, Brzeziczki i Brzezice Pierwsze. Patrol skontrolował te miejscowości, lecz nie został opisanego w zgłoszeniu auta.

Jak informuje asp. Elwira Domaradzka z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku na policję nie wpłynęło żadne oficjalne zawiadomienie o takiej sytuacji. Mundurowi apelują do rodziców lub świadków tego zdarzenia o zgłoszenie się na policję i złożenie zawiadomienia.

Zwróćcie uwagę swoim dzieciom jak zachowywać się w takich sytuacjach i że pod żadnym pozorem nie wsiadały do samochodów nieznajomych osób. O wszystkim niezwłocznie niech poinformują Was.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.