Kierowca lawety zablokował ulicę. Wjechał na trawnik, utkwił w błocie

Laweta ugrzęzła w błocie na ul. Kiepury
Laweta chwilowo utkwiła w błocie na ul. Kiepury | fot. czytelniczka Irena

Kierowca lawety odstawiał na osiedlowy parking samochód, który wcześniej brał udział w zdarzeniu drogowym. Laweta wjechała na trawnik, gdzie chwilowo utkwiła w błocie i zablokowała ulicę.

Laweta utkwiła w błocie

Do zdarzenia doszło w środę (27.12) około godz. 15 na ul. Kiepury w Lublinie. Kierowca lawety odstawiał na parking samochód, który wcześniej brał udział w zdarzeniu drogowym. Kiedy auto udało się dostarczyć i rozładować na parkingu, kierowca lawety ze względu na swoje gabaryty, musiał zjechać na trawnik.

Ten okazał się na tyle grząski po ostatnich opadach deszczu, że laweta utkwiła w błocie. Przejazd ul. Kiepury jest obecnie zablokowany, bo laweta stoi w poprzek ulicy. Próba wyjazdu zakończyła się niepowodzeniem, przednie koła pojazdu do połowy utkwiły w błocie.

Ulica po kilkunastu minutach została odblokowana.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.