Kierowca Hondy potrącił 16-latka na przejściu [NAGRANIE]

Uwaga wypadek - znak na radiowozie policji
Uwaga wypadek - znak na radiowozie policji | fot. Dominik Wąsik

Szybka reakcja 16-latka uratowała go przed poważnymi obrażeniami, gdy został potrącony przez kierowcę Hondy na przejściu dla pieszych w Świdniku.

Zdarzenie na ul. Krępieckiej

Do incydentu doszło na ul. Krępieckiej w Świdniku, gdzie 16-latek przeprowadzał rower przez oznakowane przejście dla pieszych. Kierowca Hondy jadący w przeciwnym kierunku nie zauważył chłopca z powodu złych warunków pogodowych i potrącił go. Dzięki szybkiemu odskoczeniu, nastolatek uniknął poważnych obrażeń, doznając jedynie potłuczeń. Kierowca był trzeźwy, a policja prowadzi dalsze postępowanie.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w trudnych warunkach pogodowych.

Jakie są Wasze doświadczenia z bezpieczeństwem na przejściach dla pieszych? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.