Kierowca ciężarówki cudem uniknął staranowania BMW stojącego na pasie zjazdowym z S19. Mamy nagranie

Kierowca ciężarowego Dafa w ostatnim momencie uniknął w stojące na S19 BMW
Kierowca ciężarowego Dafa w ostatnim momencie uniknął w stojące na S19 BMW | fot. GDDKiA

Dramatyczne nagranie z monitoringu na drodze ekspresowej S19 koło Kraśnika. Kierujący dafem w ostatnim momencie uniknął zderzenia, mijając BMW dosłownie na milimetry.

Zatrzymał BMW na pasie zjazdowym z S19

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w poniedziałek (11.03) około godz. 11:25 na drodze ekspresowej S19. Na węźle Kraśnik Północ kierowca samochodu marki BMW zatrzymał pojazd na pasie zjazdowym z ekspresówki, po czym włączył światła awaryjne, ale nie wystawił trójkąta ostrzegawczego.

Stojące na ekspresówce BMW zaskoczyło kierującego ciężarówką marki Daf, który to poruszał się pasem zjazdowym. Prowadzący ciężarówkę w ostatnim momencie zdołał ominąć osobówkę, mijając ją dosłownie na centymetry. Po tym niebezpiecznym manewrze kierowca ciężarówki zapanował nad pojazdem i kontynuował jazdę na węźle.

„Jeśli zepsuło Ci się auto, załóż kamizelkę odblaskową, wystaw trójkąt ostrzegawczy 100 m za pojazdem, wyjdź za bariery i szybko wezwij pomoc: 19111” – przypomina Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

GDDKiA publikuje nagranie całej sytuacji dla przestrogi.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ten kierowca ciężarówki też chyba ślepy, dobrze że nikt pasem obok nie jechał bo by była masakra.