Kierowca BMW driftował na placu targowym. Gmina poszukuje wandala i publikuje nagranie z jego udziałem

Drift kierowcy BMW zarejestrowany przez kamerę
Drift kierowcy BMW zarejestrowany przez kamerę | fot. Gmina Trzebieszów

Władze gminy poszukują kierowcy BMW widocznego na nagraniu. Sprawca postanowił sobie podriftować na placu targowym, powodując zanieczyszczenie nawierzchni placu. Gmina daje kierowcy czas do końca tygodnia.

Kierowca BMW driftował na plac targowym

Sytuacja miała miejsce w sobotę (6.08) na placu targowym w Trzebieszowie Drugim (powiat łukowski). Z nagrania zarejestrowanego przez kamerę na targowisku wynika, że około godz. 18.30 na plac przyjechał kierowca czarnego BMW, który postanowił sobie podriftować. Po wykonaniu kilku kółek kierowca BMW odjechał z miejsca.

„Zapraszamy do posprzątania po sobie. Czas do końca tygodnia. Kontakt z sekretariatem urzędu. Inaczej nagranie i stosowne zdjęcia przekazujemy policji oraz zostaną one upublicznione celem edukacji” – czytamy na stronie Gminy Trzebieszów.

Władze gminy postanowiły udostępnić nagranie przedstawiające wyczyny kierowcy BMW.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.