Kierowca autokaru pojechał na wprost z pasa do skrętu w prawo. Zobaczcie nagranie

Kierowca autokaru pojechał prosto na pasie do skrętu w prawo
Kierowca autokaru pojechał prosto na pasie do skrętu w prawo | fot. czytelnik Krzysztof

Niezgodne z przepisami manewr kierowcy autokaru na al. Tysiąclecia nagrał czytelnik Krzysztof. Nie dość, że pojechał prosto nie z tego pasa, to jeszcze przyspieszył przed samym skrzyżowaniem.

Pojechał prosto z pasa do skrętu w prawo

Do tej sytuacji doszło we wtorek (23.11) około godz. 8.40 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Pan Krzysztof poruszał się od strony Felina w kierunku centrum. Jego wideorejestrator zarejestrował niezgodny z przepisami manewr kierowcy autokaru.

Kierowca, chcąc ominąć pojazdy oczekujące przed skrzyżowaniem na pasach w kierunku al. Solidarności, zmienił pas na ten do skrętu w prawo w kierunku ronda Mohyły, na których pojechał na prosto. Kierowca przed samym skrzyżowaniem przyspieszył, co widać na nagraniu.

„Kierowca autokaru łamie przepisy. Dojeżdżając do ronda nie dość, że nie zmienił pasa na właściwy, to dodatkowo przyspiesza. Tym razem się udało, ale…” – komentuje pan Krzysztof i przesyła nagranie.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Durny ten wpis.Ilu kierowców osobówek, każdego dnia robi więcej głupot i jest OK ?