Kierowca autobusu MPK pomylił trasę i chciał zawrócić. Na kilka minut zablokował ruch

Kierowcy autobusu linii 42 na kilka minut zablokował ruch na al. Spółdzielczości Pracy | fot. czytelnik Szymon

Kierowca autobusu MPK Lublin pomylił trasę przejazdu i postanowił zawrócić w miejscu do tego niedozwolonym. Pojazd zablokował na kilka minut całą ulicę.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 14.30 na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Z informacji, które otrzymaliśmy wynika, że kierowca autobusu linii nr 42 pomylił trasę przejazdu. Jadąc od strony Elizówki, zapomniał skręcić w ul. Do Dysa i pojechał prosto.

Kierowca chcąc naprawić swój błąd, postanowił zawrócić w miejscu, które do tego nie służyło, a mianowicie na pasie do skrętu w lewo, przed którym widniał znak B-23 „Zakaz zawracania”. Manewr ten się nie udał i pojazd zablokował ruch na kilka minut.

Kierowca autobusu ostatecznie zrezygnował z tego manewru i zjechał na pobliską drogę, do której prowadził pas do skrętu w lewo. Fakt pomyłki trasy potwierdziła nam Justyna Góźdź z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

Kierowcy autobusu linii 42 na kilka minut zablokował ruch na al. Spółdzielczości Pracy | fot. czytelnik Szymon
Kierowcy autobusu linii 42 na kilka minut zablokował ruch na al. Spółdzielczości Pracy | fot. czytelnik Szymon


5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Płacą mu za robotę a robotę spier….lił i spowodował duże utrudnienia na uczęszczanej ulicy.
    Każdy ponosi konsekwencje swoich fuckupów. KIerownca autobusu nie jest świętą krową.

  2. Czy Pan Szymon na drugi raz mógł by umyć sobie samochód zanim zacznie szukać sensacji? Nie lubię jak brudasy próbują zaistnieć i ciekawe czy również i śmierdzi w jego samochodziku?Ale jak kopci fajki to pewnie też.

  3. na drugiej fotce Szanowny Pan Szymon Inspektor ds. MPK Lublin ewidentnie korzysta z telefonu podczas jazdy, jest to ogromne zagrożenie! Czy szanowny spottedlublin.pl potwierdził ten fakt na komisariacie policji?

  4. Ten się nie myli co nic nie robi, ale swoją drogą powinien znać autobus i przewidzieć że się w tym miejscu nie złamie. Czasem stres też jest skutkiem dziwnych zachowań ludzi. Teraz nawet wysr*ć w krzakach się nie można jak przycisnie bo zaraz na spoted będzie 😂😂😂😂😂😂