Ważny temat? Prześlij newsa!

Kierowca autobusu miejskiego wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, omal nie potrącił dwóch nastolatek na przejściu

Spotted Lublin

Na ul. Narutowicza w Lublinie doszło do niebezpiecznej sytuacji. Kierowca autobusu miejskiego wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, omal nie potrącając dwóch nastolatek, które przechodziły przez przejście dla pieszych. Wszystko wydarzyło się na oczach policjantów.

Kierowca autobusu miejskiego omal nie potrącił dwóch nastolatek na przejściu dla pieszych na ul. Narutowicza w Lublinie

fot. Stop Cham

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin
Dodaj anonimowo Na żywo Przejdź do strony

Niebezpieczna sytuacja na ul. Narutowicza: Kierowca autobusu omal nie potrącił nastolatek

Do groźnej sytuacji doszło w czwartek (17.04) na ul. Narutowicza w Lublinie, na skrzyżowaniu z ulicami Nadbystrzycką, Muzyczną i Głęboką. Kierowca autobusu miejskiego, poruszający się w kierunku ul. Narutowicza, wjechał na skrzyżowanie, mimo zapalonego czerwonego światła. W wyniku tego o mały włos nie potrącił dwóch nastolatek, które weszły na przejście dla pieszych, gdy zapaliło się zielone światło.

Na nagraniu z tej niebezpiecznej sytuacji, które trafiło do internetu, widać, jak kierowca autobusu zauważył nastolatki w ostatniej chwili i gwałtownie zahamował. Pojazd zatrzymał się dosłownie kilka centymetrów przed nimi. Nastolatki, widząc nadjeżdżający autobus, również wykonały szybki unik, co pozwoliło im uniknąć tragedii.

Co więcej, cała sytuacja miała miejsce na oczach policjantów, którzy akurat stali na chodniku przy tym skrzyżowaniu. Po incydencie jeden z funkcjonariuszy podszedł do kierowcy autobusu, dając mu znak, by zatrzymał się na poboczu. Za popełnione wykroczenie – wjazd na skrzyżowanie na czerwonym świetle – kierowcy grozi mandat w wysokości 500 zł oraz 15 punktów karnych.

NAGRANIE

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Ważny temat? Prześlij newsa!

Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.

Bądź na bieżąco z Lublinem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check