Kierował samochodem mając blisko 3 promile. Został ujęty przez obywatela

68 67362 e1407226610786

Obywatelskim ujęciem zakończyła się podróż dla nietrzeźwego kierowcy. 30-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat został ujęty przez użytkownika drogi. Mężczyzna widząc jakie manewry wykonuje kierowca passata zatrzymał go, zabrał kluczyki, po czym przekazał w ręce policjantów z łęczyńskiej drogówki. Mieszkaniec gm. Cyców podróżował mając w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem.

        Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 12.00 w miejscowości Puchaczów. Dyżurny łęczyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie o ujęciu przez obywatela, nietrzeźwego kierującego. Na miejsce zostali skierowani policjanci z łęczyńskiej drogówki.

        Jak się okazało jeden z użytkowników dróg zauważył jak kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat wykonuje podejrzane manewry. Mężczyzna zatrzymał go, zabrał kluczyki, a o całym zdarzeniu poinformowali funkcjonariuszy.

        Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego passatem. Okazało się, że 30-letni mieszkaniec gm. Cyców miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

        Wkrótce nieodpowiedzialny kierowca za swój czyn odpowie przed sądem. Zgodnie z obowiązującym prawem kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

184materiały policji

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.