Kiermasz Zdrowie i Uroda. Zadbaj o siebie!

Kiermasz Zdrowie i Uroda – wydarzenie skierowane dla osób, które są zainteresowane ofertą ośrodków wypoczynkowych, medycyną estetyczną oraz naturalną i nie tylko.

Medycyna naturalna, żywienie i suplementacja sportowców, diety i kliniki odchudzania, żywność naturalna i ekologiczna to jedne z wielu tematów przewidzianych na kiermaszu. Ponadto, zwiedzający będą mogli znaleźć na stoiskach naturalne kosmetyki, ręcznie wykonaną biżuterią oraz wyroby rzemieślnicze. W ofercie będą również zabiegi bioenergoterapeutyczne oraz konsultacje z zakresu refleksologii, chiropraktyki i zielarstwa. Wydarzenie zainteresuje ma pewno przedstawicieli siłowni, farmaceutów, dietetyków, trenerów itp. W czasie trwania kiermaszu na terenie Targów Lublin odbywać się będę dwie inne imprezy – Kiermasz Ogrodniczy Eden oraz Targi Styl 50+ Oferta dla Dojrzałych.

Targi odbędą się w dniach 23-24 kwietnia 2016 r. od godziny 9.00 – 17.00 w Targach Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.