Kiełbasa nafaszerowana drutem i gwoździami. Pilnujcie pupili!

Kiełbasa z drutem i gwoździami
Kiełbasa z drutem i gwoździami | fot. czytelnik Kamil

Jeden z mieszkańców Lublina zabezpieczył kiełbasę, która była nafaszerowana drutem i gwoździami. Właściciele pupili, uważajcie!

Ktoś próbuje otruć psy w Lublinie. Kawałki kiełbasy nafaszerowane drutem i gwoździami

Na naszej grupie na Facebooku Spotted Lublin [Oficjalna Grupa] co jakiś czas możemy zobaczyć posty ostrzegające mieszkańców Lublina, aby ci zwracali większą uwagę na swoje pupile podczas spacerów.

Tym razem padło na dzielnicę Bronowice. Jeden z mieszkańców w piątek (24.05) podczas spaceru zwrócił uwagę na leżącą kiełbasę. Okazało się, że jest ona nafaszerowana drutem i gwoździami.

Apelujemy do wszystkich właścicieli psów o zachowanie ostrożności podczas spacerów. Połknięcie gwoździ, drutów lub kiełbasy z trutką może skończyć się tragicznie.

Przypomnijmy, że nie jest to jedyny incydent w ostatnim w czasie. Pod koniec lutego informowaliśmy o kiełbasie z gwoździami na LSM-ie. Szczegóły w poniższym materiale.

INFO: Gwoździe w kiełbasie. Na LSM-ie znów ktoś chce szkodzić psom

Pamiętajmy, że za znęcanie się nad zwierzętami lub ich zabicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jeśli natomiast sprawca działa ze szczególnym okrucieństwem, wówczas jest to kara do 5 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.