Kiedy otwarcie Lidla przy Zelwerowicza? Trwają ostatnie prace. Będzie to 14. sklep sieci w mieście

W grudniu otwarcie sklepu Lidl przy ul. Zelwerowicza w Lublinie
W grudniu otwarcie sklepu Lidl przy ul. Zelwerowicza w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Trwają ostatnie prace przy budowie 14. sklepu sieci Lidl w Lublinie. Trwa montaż barierek, wokół sklepu sadzona jest zieleń, a w środku realizowane są ostatnie prace przed zatowarowaniem. Poznaliśmy datę otwarcia Lidla przy ul. Zelwerowicza.

Lidl przy ul. Zelwerowicza

Lidl u zbiegu ul. Dereckiego i Zelwerowicza ma ok. 2,1 tys. mkw. powierzchni. Lidl przy ul. Zelwerowicza 17 będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6 do 22, a w niedziele handlowe od 9 do 20. W sklepie zatrudniono 24 osoby.

Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 87 miejsc parkingowych. Przed wejściem do sklepu zamontowano również stojaki na rowery. Dla udogodnienia okolicznych mieszkańców przy sklepie ulokowano duży paczkomat InPost.

Dalsza część tekstu pod zdjęciem

Paczkomat InPost przy Lidlu u zbiegu ul. Dereckiego i Zelwerowicza
Paczkomat InPost przy Lidlu u zbiegu ul. Dereckiego i Zelwerowicza | fot. Dominik Wąsik

Na zewnątrz prowadzone są jeszcze prace związane z zielenią oraz montażem małej infrastruktury. Wnętrze sklepu realizowane są ostatnie roboty. W najbliższych dniach Lidl rozpocznie działania związane z wyposażeniem obiektu w towar.

Kiedy otwarcie Lidla na ul. Zelwerowicza?

Już wcześniej Lidl Polska zapowiadał, że otwarcie sklepu przy Zelwerowicza nastąpi jesienią lub zimą. Teraz padła konkretna data. Jak udało nam się ustalić, Lidl u zbiegu ul. Dereckiego i Zelwerowicza zostanie otwarty w czwartek, 8 grudnia o godz. 6:00.

W dniu otwarcia na klientów będą czekać specjalne oferty dostępne tylko tego dnia. Będzie to 14. sklep sieci Lidl Polska w Lublinie.

Lidl przy ul. Zelwerowicza w Lublinie
Lidl przy ul. Zelwerowicza w Lublinie | fot. Dominik Wąsik
Lidl przy ul. Zelwerowicza będzie 14. sklepem sieci w Lublinie
Lidl przy ul. Zelwerowicza będzie 14. sklepem sieci w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.