Kiedy otwarcie Ikea, Jysk, Agata Meble i Black Red White?

ikea lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od kiedy sklepy meblowe Ikea, Jysk, Agata Meble i Black Red White zostaną otwarte? Odpowiedzi na to pytanie szuka wiele osób, które planuje w najbliższym czasie zakupy mebli i dodatków do wnętrz. Rząd podał datę otwarcia sklepów meblowych.

Otwarcie Ikea, Jysk, Agata Meble w maju

Rząd na ostatniej konferencji prasowej ogłosił harmonogram luzowania obostrzeń w maju. Jednym z punktów było otwarcie sklepów meblowych i budowlanych. Już wiadomo, że sklepy meblowe takie jak m.in. Ikea, Jysk, Agata Meble czy Black Red White zostaną otwarte zaraz po majówce.

Datę otwarcia sklepów meblowych i budowlanych została wyznaczona na wtorek, 4 maja. Tego dnia swoją działalność będą mogły wznowić sklepy meblowe Ikea, Jysk, Agata Meble oraz budowlane Obi, Leroy Merlin, Castorama, Bricoman i Mrówka.

Sklepy Ikea ponownie otwarte dla klientów od 4 maja

„Wszystkie sklepy Ikea są gotowe do ponownego otwarcia dla klientów od wtorku, 4 maja. W sklepach obowiązywać będzie reżim sanitarny i limit klientów (1 klient na 15m2). Restauracje w sklepach Ikea pozostaną zamknięte” – czytamy w komunikacie prasowym Ikea.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.