„Kevin sam w domu” w piątek na Polsacie. „Bądź jak Kevin, #zostańwdomu”

kevin sam w domu
"Kevin sam w domu" w Polsacie na Święta Bożego Narodzenia

„Kevin sam w domu” to film, który kojarzy się z Bożym Narodzeniem. Okazuje się, że Polsat wyświetli go ponownie. Wszystko po to, by zachęcić widzów do pozostawiania w domach.

W piątek, 20.03.2020 r. nie obejrzymy kolejnego odcinka programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Telewizja Polsat zdecydowała się przerwać nagrania w związku z zagrożeniem epidemicznym wprowadzonym w Polsce.

Polsat postanowił wyemitować kultowy film „Kevin sam w domu”. Stacja Polsat uznała, że Kevin powinien być dla nas wszystkich przykładem. Tytuł filmu trafnie koresponduje z dobrowolną kwarantanną, której ze względów ostrożności poddaje się teraz większość Polaków.

Bądź jak Kevin, #zostańwdomu” – przekonuje stacja. Film, który Polsat tradycyjnie emituje podczas świąt Bożego Narodzenia, będzie można obejrzeć już w piątek 20 marca o 20:00. Natomiast tydzień później, 27 marca o godz. 20:00 w Polsacie zostanie wyemitowana druga część filmu „Kevin sam w Nowym Jorku”.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.