Kaufland – godziny otwarcia w Wielką Sobotę i Wielkanoc 2023

kaufland
Kaufland | fot. Dominik Wąsik

Wielu klientów sklepów Kaufland szuka informacji na temat godzin otwarcia w Wielką Sobotę 2023. Godziny otwarcia Kaufland w Wielką Sobotę mogą różnić się w zależności od lokalizacji sklepu. Sprawdź szczegóły funkcjonowania sklepów Kaufland w Wielkanoc.

Wielka Sobota jest ostatnim dniem przed Wielkanocą, kiedy możemy zrobić ostatnie zakupy. Tego dnia wszystkie sklepy będą czynnej krócej niż zazwyczaj. Jest to związane z Ustawą zakazie handlu w niedzielę, która wprowadziła w Wielką Sobotę zakaz pracy w handlu po godzinie 14:00.

Kaufland godziny otwarcia Wielka Sobota

Czy Kaufland jest czynny w Wielką Sobotę? W jakich godzinach otwarte są sklepy Kaufland w Wielką Sobotę? Tych informacji szuka wielu klientów, którzy planują wybrać się 8 kwietnia na przedświąteczne zakupy do Kaufland.

Warto pamiętać, że godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od lokalizacji sklepu. Dokładne godziny otwarcia Kaufland znajdują się na witrynach poszczególnych sklepów.

Poniżej przedstawiamy harmonogram pracy sklepów Kaufland w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Lany Poniedziałek 2023.

DzieńGodziny otwarcia
Wielka Sobota, 8 kwietnia6:00-13:00
Wielkanoc, 9 kwietniazamknięte
Lany Poniedziałek, 10 kwietniazamknięte

🔴 Wielka Sobota 2023 – SKLEPY: Godziny otwarcia sklepów 8.04. Do której czynne?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.