Karta z niespodzianką

Ręcznie malowana bombka do karty upominkowej w Felicity
Ręcznie malowana bombka do karty upominkowej w Felicity

Karta podarunkowa to doskonały pomysł na świąteczny prezent. Felicity przygotowało wyjątkową promocję – do każdej karty podarunkowej na kwotę min. 200 zł dodaje piękny upominek!

Ręcznie malowana bombka do karty upominkowej od Felicity

Wielkie poszukiwania świątecznych prezentów i przygotowania do Bożego Narodzenia już się rozpoczęły. Z tej okazji, Felicity przygotowało wyjątkowy upominek dla swoich Klientów – do ponadczasowych kart upominkowych na zakupy w galerii handlowej, dołącza ręcznie malowaną bombkę. Aby odebrać świąteczny upominek, wystarczy zakupić w Punkcie Informacji Felicity kartę podarunkową o minimalnej wartości 200 zł. Akcja promocyjna trwa od 15 do 30 listopada.

Szczegóły promocji:

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.