Karetka z pacjentem zakopała się na pasie zieleni na S19. Wezwano strażaków

karetka pogotowie ratunkowe 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Karetka jechała na sygnale z pacjentem do szpitala w Lublinie. Kierowca ambulansu na drodze ekspresowej S19 zjechał na pas zieleni, w wyniku czego pojazd się zakopał. Na miejsce zadysponowano strażaków, którzy pomogli wydostać karetkę.

Karetka zakopała się na drodze ekspresowej

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (26.02) około godz. 22:40. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzeszkowicach Dużych zostali zadysponowani na drogę ekspresową S19 w rejonie węzła Niedrzwica Duża. Tam ambulans pogotowia na 17 kilometrze zakopał się na pasie zieleni.

Na miejsce po kilku minutach dojechali strażacy. Na miejscu okazało się, że pojazd nie może wyjechać z grząskiego gruntu. Strażakom udało się wydostać pojazd z pułapki. Ambulans z pacjentem na pokładzie kontynuował jazdę do szpitala w Lublinie.

Strażacy z OSP wrócili do koszar o godz. 23:17.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.