Karambol na trasie Lublin – Kraśnik. Trzy osoby poszkodowane w zderzeniu pięciu pojazdów

wypadek droga zablokowana
Zdjęcie ilustracyjne

Trzy osoby zostały poszkodowane w wyniku zderzenia pięciu pojazdów. Droga krajowa nr 19 na odcinku Lublin – Kraśnik jest zablokowana.

Trasa Lublin – Kraśnik zablokowana

Do zdarzenia doszło w piątek (13.08) przed godz. 16 na drodze krajowej nr 19 w Trojaczkowicach. W wyniku najechania na tył zderzyło się pięć pojazdów.

Trzem osobom rannym jest udzielana pomoc medyczna. Na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej i zespoły ratownictwa medycznego.

Obecnie droga krajowa nr 19 jest całkowicie zablokowana. Kierowcy muszą kierować się na objazdy. Utrudnienia mogą wystąpić przez ok. 2 godziny.

Warto przypomnieć, że dziś na tym właśnie odcinku drogowcy zmienili tymczasową organizację ruchu. O tym pisaliśmy tu – Korek na trasie Lublin – Kraśnik. Drogowcy wprowadzili nową organizację ruchu

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.