Już w ten weekend pierwszy stok zostanie otwarty dla narciarzy

Ośrodek Narciarski Raj u Rzetelskiego w Chrzanowie wystartuje już w weekend 2-3 grudnia
Ośrodek Narciarski Raj u Rzetelskiego w Chrzanowie wystartuje już w weekend 2-3 grudnia | fot. Narciarski Raj u Rzetelskiego

Mamy dobrą informację dla narciarzy. Już w ten weekend w woj. lubelskim ruszy pierwszy stok narciarski. Mowa tu o ośrodku narciarskim Raj u Rzetelskiego w Chrzanowie.

Gdzie na narty w województwie lubelskim? GRUDZIEŃ 2023

Właściciele stoków narciarskich w woj. lubelskim przygotowują trasy zjazdowe dla miłośników narciarstwa. Jako pierwszy w naszym regionie ruszy stok Nartraj w Chrzanowie koło Janowa Lubelskiego. Miłośnicy narciarstwa już od najbliższej soboty, 2 grudnia, będą mogli korzystać z ośrodka Narciarski Raj u Rzetelskiego.

W pierwszy weekend działania ośrodka Narciarski Raj u Rzetelskiego dla narciarzy w Chrzanowie dostępna będzie tylko kolej krzesełkowa oraz trasa pod koleją. Na terenie ośrodka obowiązuje płatność tylko gotówką, karty nie będą obsługiwane. Cennik stoku poznamy przed samym otwarciem.

Godziny otwarcia w pierwszy weekend:

  • sobota, 2 grudnia: od godz. 13:00
  • niedziela, 3 grudnia: od godz. 9:00

Stok narciarski w Chrzanowie ma na razie być otwarty tylko w weekend 2-3 grudnia. Od poniedziałku 4 grudnia będzie zamknięty ze względu na prace związane z przygotowaniem pozostałych tras i uruchomieniem wyciągów. Ponowne otwarcie jest planowane na weekend 9-10 grudnia.

Kolejne stoki w przygotowaniu

W przygotowaniu jest również Stacja Narciarska Kazimierz w Kazimierzu Dolnym oraz Nart-Sport Rąblów w Rąblowie. Na ten moment ośrodki narciarskie nie przekazały informacji, co do konkretnej daty otwarcia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.