Już w sobotę Festiwal Kolorów w Lublinie! [PATRONAT]

Już w sobotę 06.06.2015 odbędzię się „Festiwal Kolorów”. Jest to już druga edycja tego wydarzenia w naszym mieście, a poprzednia cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Tym razem festiwal odbędzie się na Arenie Lublin, gdzie wszyscy chętni będą mogli obrzucać się kolorowymi proszkami, tworząc wielką chmurę barw.

Nieważne ile masz lat czy jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób! Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych! Festiwal jest otwarty dla wszystkich i zupełnie darmowy.

Organizatorzy zapewniają super zabawe oraz wiele atrakcji. Proszek dostępny będzie za darmo na błoniach Areny, a gdy się wyczerpie będziemy mogli dostać dwie sztuki za 15zł.

O co chodzi? Co to jest Festiwal Kolorów?
Festiwal Kolorów (Festival of Colours) to coraz bardziej popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw! Festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! – Mówią organizatorzy.

Plan imprezy:
10:00 Rozpoczęcie atrakcji dla DZIECI
16:00 Rozpoczęcie imprezy
16:15 DJ Michał Logan Mordziński
17:00 Wyrzut kolorów + zumba
17:15 DJ Kamil Pankowski
18:00 Wyrzut kolorów + zumba
18:15 DJ Dan
19:00 Wyrzut kolorów + zumba
19:15 CORIA!
20:00 Wyrzut kolorów + zumba
20:30 Zakończenie imprezy

 Fot. Archiwum

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.