Już w najbliższy weekend kolejna edycja Lubelskiej Wymiany Roślin. Oddaj, wymień się lub przygarnij roślinę

Lubelska Wymiana Roślin w Lublinie
Lubelska Wymiana Roślin w Lublinie | fot. Adobe Stock

Wasze rośliny nie mieszczą się już w domu, są za duże lub nie mają odpowiednich warunków? A może poszukujecie okazu, którego jeszcze nie macie? Świetnie się składa! Przed nami kolejna edycja Lubelskiej Wymiany Roślin.

Lubelska Wymiana Roślin

Tym razem Lubelska Wymiana Roślin zagości do przestrzeni Galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Akcję wymiany roślin zaplanowano na sobotę 17 czerwca 2023 r. To okazja, by przygarnąć kwiaty albo podarować innym swoje okazy. Można przynieść rośliny, szczepki lub akcesoria (doniczki, paliki, podpórki, itp.).

Inicjatywa ma na celu zachęcenie mieszkańców do współdzielenia się domowymi roślinami z własnej hodowli. Wstęp jest całkowicie darmowy. Organizatorzy nie prowadzą rezerwacji miejsc oraz opłat za stolik. Na niechciane rośliny będzie czekał stół adopcyjny, z którego każdy będzie mógł sobie przygarnąć zielonego przyjaciela.

Uczestnicy wymiany roślin będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach tworzenia makram czy obejrzeć pokaz florystyczny. Podczas wymiany będzie okazja do wsparcia Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE, wrzucając pieniądze do puszek i porozmawiać z wolontariuszami.

13. Lubelska Wymiana Roślin

  • Kiedy: sobota, 17 czerwca 2023 r.
  • O której: 11:00-18:00
  • Gdzie: Galeria Olimp, patio główne galerii

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.