Już ponad 9 tys. osób zgłosiło swój udział w loterii PIT-owej. Do wygrania samochód hybrydowy, czy pieniądze

Hybrydowe Suzuki główną nagrodą z loterii Rozlicz PIT w Lublinie
Hybrydowe Suzuki główną nagrodą z loterii Rozlicz PIT w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Tylko do 2 maja można się zgłaszać do udziału w loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”. Osoby, które złożyły zeznanie podatkowe w jednym z lubelskich urzędów skarbowych oraz wskazały nasze miasto jako miejsce swojego zamieszkania, mają szansę powalczyć o cenne nagrody.

Do 2 maja trwa loteria z nagrodami

2 maja upłynie termin składania zeznań podatkowych za rok 2022. Każda osoba, która rozliczyła swój PIT w jednym z urzędów skarbowych w naszym mieście i wskazała w deklaracji Lublin jako miejsce zamieszkania, może wziąć udział w loterii.

Aby to zrobić, należy zarejestrować się na stronie lublin.eu/PIT. Można też udać się do jednego z Punktów Obsługi Loterii, aby na miejscu wypełnić dostępny tam kupon (formularz papierowy) i wrzucić go do specjalnej urny. Do tej pory zrobiło to ponad 9 tys. osób.

Punkty Obsługi Loterii zlokalizowane są we wszystkich Biurach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Lublin (ul. Wieniawska 14, ul. Filaretów 44, ul. Szaserów 13-15, ul. Franciszka Kleeberga 12a, ul. Wolska 11), w Wydziale Komunikacji (ul. Czechowska 19a), biurowcu przy ul. Spokojnej 2 i Ratuszu (pl. Łokietka 1).

Osoby, które zgłoszą się do loterii, mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody, np. hybrydowy samochód osobowy marki Suzuki Swift. W tym roku, na zwycięzców loterii czeka łącznie 16 nagród rzeczowych, w tym 5 nagród pieniężnych o wartości 2000 zł i 10 nagród pieniężnych o wartości 1000 zł.

Losowanie nagród odbędzie się 16 maja 2023.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.