Już dziś koncert zespołu Bajm w Lublinie [WAŻNE INFORMACJE]

38759387 1930802136982315 8577612532691238912 o
Beata Kozidrak i zespół BAJM obchodzą swoje 40. urodziny | fot. UM Lublin

Już dzisiaj o godz. 20.00 na placu Zamkowym w Lublinie wystąpi zespół Bajm. Organizatorzy spodziewają się nawet 40 tys. widzów. Wstęp na koncert jest darmowy.

Koncert zespołu Bajm na placu Zamkowym będzie głównym punktem dzisiejszych obchodów Dnia Solidarności i Wolności oraz elementem lubelskich obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Scenabędzie zlokalizowana na placu Zamkowym, a dokładnie przy ul. Grodzkiej 36a, gdzie Beata Kozidrak mieszkała przez wiele lat. Artystka chce mieć z publicznością kontakt, dlatego na to wydarzenie została zaprojektowana specjalna scena z długim wybiegiem.

Na scenie pojawią się muzycy, którzy w ciągu 40 lat grali w zespole – wszyscy również pochodzą z Lublina. Dodatkowo koncert wzbogaci udział kwartetu smyczkowego i sekcji dętej. Całości dopełni piękna multimedialna scenografia.

– Nie będziemy grali nic nowego. Ułożymy przekrojowy repertuar złożony z samych przebojów, które znacie i słyszeliście wielokrotnie – zapowiada Andrzej Pietras, menadżer zespołu.

Nie zabraknie przebojów zespołu takich jak „Płynie w nas gorąca krew”, Dwa serca, dwa światy”, „Biała armia”, „Ta sama chwila” czy „Myśli i słowa”. Koncert będzie pierwszym, na jakim Beata Kozidrak z zespołem zaprezentują swój nowy, dwupłytowy album podsumowujący 40 lat działalności.

Podczas koncertu na wiernych fanów będzie czekało 400 egzemplarzy płyt podpisanych przez Beatę Kozidrak. Koncert potrwa około dwóch godzin. W czasie wydarzenia na placu Zamkowym zostaną przygotowane specjalne strefy zabaw i animacji dla dzieci.

Po występie Bajmu będą uruchomione dodatkowe kursy komunikacji miejskiej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.