Juwenalia 2023 Lublin startują w tym tygodniu. Na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej stawiają ogromną scenę

Montaż sceny na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej - Juwenalia 2023
Montaż sceny na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej - Juwenalia 2023 | materiały organizatora

Mnóstwo artystów i dobrej zabawy. Juwenalia Politechniki Lubelskiej 2023 w Lublinie startują 5 maja. Część koncertowa potrwa dwa dni, a na scenie pojawią się zarówno artyści popowi, jak i reprezentujący gatunek hip-hop/rap.

Lublin. W piątek startują Juwenalia Politechniki Lubelskiej 2023

Odliczamy dni do pierwszej studenckiej imprezy organizowanej w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej 2023. Mowa oczywiście o Juwenaliach Politechniki Lubelskiej, które odbędą się w piątek i sobotę (5-6 maja) na terenach zielonych przy ul. Nadbystrzyckiej.

Na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej rozpoczął się montaż ogromnej sceny, na której wystąpią m.in. Kubańczyk, ReTo, Guzior, O.S.T.R., czy Beata Kozidrak i zespół Bajm. Zobacz pełny line-up: Juwenalia Lublin 2023. Dwa dni koncertów. Na scenie ReTo, O.S.T.R., Kubańczyk, Guzior, Bajm

Montaż sceny - Juwenalia Politechniki Lubelskiej
Montaż sceny – Juwenalia Politechniki Lubelskiej | materiały organizatora

Szereg koncertów rozpocznie korowód studencki, który ruszy już 5 maja o godzinie 17:30 spod lubelskiego ratusza. Tegorocznym motywem przewodnim korowodu są lata 80. Więcej: Korowód studencki 2023 w Lublinie. Poznaliśmy tegoroczny motyw przewodni korowodu. Jak się przebrać?

Wstęp na Juwenaliowe koncerty jest darmowy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.