Otwarcie Action w Lublinie. Nowy market mieści się w budynku centrum handlowego Orkana

Sklep Action przy ul. Orkana w Lublinie
Sklep Action przy ul. Orkana w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W czwartek 2 grudnia sieć dyskontów niespożywczych Action otworzyła swój pierwszy sklep w Lublinie. Market mieści się w centrum handlowym Orkana, w którym działa Kaufland.

Otwarcie Action Lublin

Pierwszy sklep Action w Lublinie został otwarty w czwartek 2 grudnia. Znajduje się w centrum handlowym przy ulicy Orkana 4 i zajmuje powierzchnię ponad 920 mkw. Wejście do sklepu Action jest zlokalizowane od strony parkingu między Kauflandem a Galerią Orkaną. Na zmotoryzowanych klientów czeka obszerny parking.

Market został zaprojektowany z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie klientów i pracowników. Szerokie alejki oraz oznaczenia na podłodze pomogą zachować odpowiedni dystans. Ponadto przy kasach zostały umieszczone środki dezynfekujące i ekrany ochronne.

Action oferuje szeroki asortyment artykułów codziennego użytku oraz produktów sezonowych w atrakcyjnych cenach. Klienci znajdą tu m.in. artykuły higieny osobistej, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje.

Tym, co wyróżnia sieć Action, jest element niespodzianki, wynikający z tego, że 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów. Dzięki temu firma może dopasowywać swoją ofertę do zmieniających się potrzeb konsumentów.

Sklep Action przy ul. Orkana działa w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.