Jest podejrzany o pobicie 13-latka na terenie skateparku. Kto go rozpoznaje?

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Komenda Powiatowa Policji w Świdniku prowadzi postępowanie w sprawie pobicia małoletniego na terenie skareparku przy Szkole Podstawowej nr 5.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku prowadzą postępowanie w sprawie pobicia 13-letniego chłopca, do którego doszło w sobotę 3 sierpnia 2019 roku. Funkcjonariusze, którzy zajmują się to sprawą zabezpieczyli wizerunek mężczyzny podejrzewanego o uszkodzenie ciała małoletniego.

Policjanci prowadzą postępowanie w kierunku art. 157 par 2 KK, który mówi: „Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwający nie dłużej niż 7 dni, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2„.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku. Informacje można przekazać osobiście lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu (81) 749 42 10. Policjanci zapewniają anonimowość.

Aktualizacja: Policjanci dziękują naszemu portalowi za ujawnienie wizerunku mężczyzny na naszej stronie, ponieważ okazało się ono bardzo pomocne i dane sprawcy został już ustalone.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.