Jest nagranie z poniedziałkowego pościgu za kierowcą audi na wjeździe do Lublina

pościg audi lublin policja
Pościg za kierowcą audi | fot. KMP Lublin

Wszystko odbyło się bardzo dynamicznie. Policjanci w Konopnicy podjęli pościg za kierowcą audi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i jechał z dużą prędkością w kierunku Lublina.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 17 na al. Kraśnickiej w Konopnicy. Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziałów Ruchu Drogowego i Przestępczości przeciwko mieniu komendy miejskiej, w Konopnicy chcieli zatrzymać do kontroli jadące od strony Kraśnika audi.

Policjanci przy użyciu sygnałów uprzywilejowania ruszyli w kierunku pojazdu i poinformowali kierowcę, aby ten zatrzymał się. Kierująca jednak gwałtownie przyspieszył i próbował odjechać. W trakcie ucieczki próbował wyprzedzić jadącego w tym samym kierunku busa. Kierujący audi zjechał na prawą stronę, wjechał do rowu a następnie wjeżdżając ponownie na jezdnię otarł się o busa.

Kierowca audi jadąc z dużą prędkością, na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej i ul. Jana Pawła II w Lublinie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w bariery energochłonne. Z audi wyskoczyło dwóch mężczyzn i dalszą ucieczkę kontynuowali pieszo. Obaj zostali zatrzymani, to dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 22 lat.

W samochodzie policjanci odnaleźli ponad 3 kg marihuany o wartości 120 tys. zł. Po badaniach lekarskich, obaj 22-latkowie trafili do policyjnego aresztu. Będą odpowiadać za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, ucieczkę przed policyjną kontrolą oraz popełnione wykroczenia w ruchu drogowym.

Nagranie z pościgu

68 168023 g
Pościg za kierowcą audi | fot. KWP Lublin
68 168025
Ponad 3 kg marihuany w audi | fot. KWP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.