Jesse Eisenberg będzie realizował w Lublinie zdjęcia do swojego najnowszego filmu „A Real Pain”. Poszukiwani statyści

Ekipa filmowa realizująca zdjęcia w Lublinie
Ekipa filmowa realizująca zdjęcia w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Jesse Eisenberg – aktor znany m.in. z roli Marka Zuckerberga w filmie „The Social Network” na przełomie maja i czerwca pojawi się w Lublinie. Będzie realizował w naszym mieście zdjęcia do swojej najnowszej produkcji „A Real Pain”. Ekipa filmowa poszukuje statystów i epizodystów.

Nowy film Eisenberga powstaje w Polsce – „A Real Pain”

Film fabularny pod tytułem „The Real Pain” to historia, która koncentruje się na napiętych relacjach między kuzynami – Benjim (w tej roli Kieran Culkin, znany z roli Romana Roya w serialu „Sukcesja”) i Davidem (w tej roli Jesse Eisenberg). Ma strukturę filmu drogi, zaczynającego się w Nowym Yorku i Warszawie, a kończącego w Krasnymstawie.

Po drodze bohaterzy odwiedzają niektóre z ważnych polskich obiektów kulturalnych i historycznych, w większości zlokalizowanych w Lublinie. Obraz będzie realizowany w języku angielskim. Szeroką widownię zyska dzięki międzynarodowej dystrybucji w kinach, pokazach na światowych festiwalach filmowych i publikacji na platformach streamingowych. 

Zdjęcia do najnowszej produkcji Eisenberga mają rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu. Ekipa filmowa przyjedzie do Lublina na przełomie maja i czerwca, by zrealizować część zdjęć do filmu. Obecnie są poszukiwani statyści i epizodyści.

„Do nowego filmu fabularnego autorstwa uznanego amerykańskiego scenarzysty, reżysera i aktora szukamy statystów kobiet, dzieci, mężczyzn w różnym wieku. Każdego, kto chce przeżyć przygodę na planie filmowym. W rolach głównych wystąpią znakomici amerykańscy i brytyjscy aktorzy znani z popularnych seriali ostatnich lat” – czytamy w ogłoszeniu.

Jak się zgłosić?

Wystarczy wysłać emaila na [email protected] z tytułem BAZA. W treści należy podać: imię, nazwisko, wiek, numer telefonu i aktualne zdjęcie twarzy oraz sylwetki. W sprawie propozycji konkretnych dni zdjęciowych agencja aktorska będzie kontaktować się telefonicznie.

Nie podano, jakie konkretne stawki są proponowane statystom i epizodystom.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.