Jedna firma zainteresowana rozbudową terminala lotniska w Świdniku. Ale…

rozbudowa pll lublin świdnik

Budimex chciał się podjąć rozbudowy lotniskowego terminala. Oferta spółki przewyższa jednak, o blisko 4 miliony złotych, kwotę, którą Port Lotniczy Lublin zaplanował na sfinansowanie zamówienia.

 

W poniedziałek rozstrzygnięto przetarg na rozbudowę budynku lotniska w Śwodniku. Prace mają objąć powierzchnię prawie 2200 mkw. Port Lotniczy Lublin, w oparciu o kosztorys inwestorski, zaplanowało przeznaczyć na inwestycję ponad 8,6 mln zł.

 

Budimex, który wybudował istniejący terminal, za wykonanie rozbudowy zażyczył sobie blisko 4 mln więcej, czyli 12,6 mln zł.

 

Teraz zarząd PLL zdecyduje czy zakończyć przetarg bez rozstrzygnięcia i rozpisać nowy lub zwiększy budżet przeznaczony na na rozbudowę i zleci prace warszawskiemu Budimex’owi.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.