Jeden weekend, trzy różne biegi. Biegacze zajmą ścieżkę rowerową nad zalewem

Zalew Zemborzycki w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Ważna informacja dla rowerzystów, którzy w najbliższy weekend planują przejażdżkę wokół zalewu Zemborzyckiego. W sobotę i niedzielę ścieżka rowerowa wzdłuż ul. Krężnickiej będzie zajęta przez biegaczy.

Biegi nad zalewem Zemborzyckim

Już w najbliższy weekend (sobota 19.06 i niedziela 20.06) nad zalewem Zemborzyckim odbędą się trzy różne imprezy biegowe organizowane przez Fundację Rozwoju Sportu w Lublinie: Chęć na Pięć, Przez Metry Po Kilometry oraz Bieg Koziołka.

Biegacze będą poruszać się po ścieżce pieszo-rowerowej nad Zalewem Zemborzyckim wzdłuż ul. Krężnickiej. Biegi odbędą się w dwóch turach, które wystartują o godzinach 8:00 i 10:00. W związku z powyższym w godzinach organizacji zawodów ścieżka będzie zamknięta (od godz. 8:00 do 12:00).

Poniżej zamieszczamy mapy poszczególnych biegów.

Przez Metry Po Kilometry

Chęć na Pięć

Bieg KoziołkaKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A nie mogą sobie w domu pobiegać?
    Lubią spędzać czas inaczej niż większość ludzi.. Ale czy muszą sie z tym tak obnosić?
    Mniejszosc biegająca nie bedzie dyktować co chodzący lub jezdzacy na rowerach mają robic i gdzie..