Jeden weekend, trzy różne biegi. Biegacze zajmą ścieżkę rowerową nad zalewem

zalew zemborzycki tama ścieżka
Zalew Zemborzycki w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Ważna informacja dla rowerzystów, którzy w najbliższy weekend planują przejażdżkę wokół zalewu Zemborzyckiego. W sobotę i niedzielę ścieżka rowerowa wzdłuż ul. Krężnickiej będzie zajęta przez biegaczy.

Biegi nad zalewem Zemborzyckim

Już w najbliższy weekend (sobota 19.06 i niedziela 20.06) nad zalewem Zemborzyckim odbędą się trzy różne imprezy biegowe organizowane przez Fundację Rozwoju Sportu w Lublinie: Chęć na Pięć, Przez Metry Po Kilometry oraz Bieg Koziołka.

Biegacze będą poruszać się po ścieżce pieszo-rowerowej nad Zalewem Zemborzyckim wzdłuż ul. Krężnickiej. Biegi odbędą się w dwóch turach, które wystartują o godzinach 8:00 i 10:00. W związku z powyższym w godzinach organizacji zawodów ścieżka będzie zamknięta (od godz. 8:00 do 12:00).

Poniżej zamieszczamy mapy poszczególnych biegów.

Przez Metry Po Kilometry

przez metry po kilometry

Chęć na Pięć

chec na piec

Bieg Koziołka

bieg koziolka

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A nie mogą sobie w domu pobiegać?
    Lubią spędzać czas inaczej niż większość ludzi.. Ale czy muszą sie z tym tak obnosić?
    Mniejszosc biegająca nie bedzie dyktować co chodzący lub jezdzacy na rowerach mają robic i gdzie..