Jeden się zatrzymał, a drugi potrącił 25-latka na hulajnodze na przejściu. Mamy nagranie

Potrącenie 25-letniego mężczyzny na hulajnodze na al. Piłsudskiego
Potrącenie 25-letniego mężczyzny na hulajnodze na al. Piłsudskiego | KMP Lublin

Jeden samochód się zatrzymał, drugi zmiótł 25-latka na hulajnodze z pasów. Hulajnogista z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Potrącenie hulajnogisty na przejściu dla pieszych

Do wypadku doszło w poniedziałek (23.08) około godz. 14.20 na al. Piłsudskiego w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, że 25-latek przejeżdżał przez przejście dla pieszych na hulajnodze elektrycznej.

Jak ustalono, kierowca poruszający się po prawym pasie zatrzymał się przed przejściem przepuszczając hulajnogistę, natomiast kierowca toyoty nie zatrzymał się i potrącił 25-latka poruszającego się na hulajnodze.

Kierowca toyoty próbując hamować, dodatkowo zahaczył o jadącą z przeciwka skodę. W wyniku zdarzenia 25-letni użytkownik hulajnogi odniósł obrażenia ciała i został przewieziony do szpitala.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.

Mamy nagranie z momentu wypadku

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. kierujacy hulajnoga wykazal sie zerowym mysleniem… jak mozna bylo nie spojrzec w lewo? brak slow

  2. @Barnaba spojrzał w obu kierunkach. Zobaczył, że pierwsze auto zwalnia po jego lewej i wyjechał. Powinien przejść, nie przejeżdżać, ale winę i tak ponosi tutaj kierowca auta. Następnym razem zanim cokolwiek napiszesz to przyjrzyj się dokładnie i poskładaj fakty do kupy.

  3. Wreszczcie powinni sie ostro wziąć za kierowców na przejściach, po co te głupie komentarze o częściowej winie przechodzącego czy przejeżdżającego czy nawet pijanego na pasach. Moze być tez wózek elektryczny co inwalida ma zejść i przeprowadzić wózek Barnaba ośle jeden

  4. Dla niedowidzących. Tam się dwa samochody, z dwóch stron zatrzymały, a trzeci przejechał. Ciemny za drzewem z lewej i czerwony z prawej. Czerwony, który potrącił był trzecim samochodem.