Jechali subaru przez las, po chwili auto dachowało w kanale wodnym. Życia kierowcy i pasażera nie udało się uratować

Subaru wpadło do wody w lesie w m. Libiszów
Subaru wpadło do wody w lesie w m. Libiszów | fot. KPP Parczew

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w środę w miejscowości Libiszów, w powiecie parczewskim. W jego wyniku śmierć poniosło dwóch mężczyzn.

Wypadek w Libiszowie – 06.12.2023

Do wypadku doszło w środę (6.12) około godz. 11 w miejscowości Libiszów, gmina Sosnowica. Służby ratunkowe zostały powiadomione o ujawnieniu w jednym ze zbiorników wodnych samochodu marki Subaru, w którym znajdowały się osoby. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że samochodem poruszało się dwóch mężczyzn. Jechali oni drogą gruntowną, znajdującą się w lesie – korzystają z niej okoliczni mieszkańcy. W pobliżu znajdują się różne zbiorniki wodne.

Z niewyjaśnionych dotąd okoliczności kierowca subaru stracił panowanie nad pojazdem. Po chwili auto wpadło do pobliskiego kanału wodnego łączącego stawy, a następnie dachowało. W pojeździe znajdowały się dwie osoby. Strażacy wydobyli z pojazdu kierowcę i pasażera bez oznak życia. Mimo starań ratowników ich życia nie udało się uratować.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Zdjęcia

Subaru wpadło do kanału wodnego w Libiszowie
Subaru wpadło do kanału wodnego w Libiszowie | fot. KPP Parczew

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.