Jechali obok siebie, jeden z kierowców zmienił pas jezdni. Daf zderzył się z peugeotem

Daf zderzył się z peugeotem na ul. Jana Pawła II
Daf zderzył się z peugeotem na ul. Jana Pawła II | fot. czytelniczka Weronika

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności kolizji, do której doszło we wtorkowe popołudnie na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Jeden z kierowców nie zachował ostrożności przy zmianie pasa jezdni, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów.

Zderzenie podczas zmiany pasa jezdni

Do zdarzenia doszło we wtorek (18.04) kilka minut po godz. 17 na ul. Jana Pawła w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ciężarowy Daf i osobowy peugeot poruszali się w kierunku ul. Krochmalnej. Zaraz za rondem Kowcza doszło do zderzenia pojazdów. Policjanci ustalili, że jeden z kierowców nie zachował ostrożności przy zmianie pasa jezdni.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, policja i zespół ratownictwa medycznego. Peugeot w wyniku zderzenia z pojazdem ciężarowym obrócił się w przeciwnym kierunku. Osoby podróżujące tym autem zostały przebadane przez ratowników medycznych. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Przez kilka godzin przejazd tym odcinkiem był utrudniony, a kierowcy utknęli w korku. Teraz policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Zdjęcia

Daf zderzył się z peugeotem na ul. Jana Pawła II
Daf zderzył się z peugeotem na ul. Jana Pawła II | fot. czytelniczka Weronika

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.