Jechał wężykiem, miał blisko 2 promile. 25-latek został ujęty na wjeździe do Lublina

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Ratownicy medyczni i policjant w czasie wolnym od służby ujęli pijanego kierowcę, który jechał wężykiem po drodze. To dopiero był początek problemów 25-latka. Młodemu mężczyźnie grozi do nawet 15 lat więzienia.

Pijany kierowca jechał wężykiem

Do zatrzymania 25-latka doszło wczorajszej nocy na drodze wyjazdowej z Lublina. Jadącego wężykiem opla zauważyli ratownicy medyczni, wśród których był policjant po służbie. Mężczyzna został od razu ujęty i przekazany wezwanym na miejsce policjantom z komisariatu w Niemcach. Młody mężczyzna miał blisko 2 promile w organizmie.  

25-latek był dobrze znany policjantom. W przeszłości odbywał już kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. Tym razem funkcjonariusze z lubelskich komisariatów typowali go do kradzieży torebki, kilku płatności skradzioną kartą, włamania do samochodu oraz licznych kradzieży mienia.

„Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty na komisariacie 7 i 1. Dzisiaj policjanci doprowadzają go do prokuratury, gdzie zapadnie o dalszym losie recydywisty. Może mu grozić nawet do 15 lat więzienia” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.