Jechał 205 km/h, bo pasażerka chciała się rozbudzić. Dostał wysoki mandat i 15 punktów karnych

68 157618
Pasażerka poprosiła kierowcę, żeby ją "rozbudził" | fot. KMP Biała Podlaska

Policjanci z bialskiej grupy SPEED nie ustępują drogowym piratom. Tym razem zatrzymali 28-latka, który na drodze krajowej rozpędził się do 205 km/h, pomimo ograniczenia prędkości do 90 km/h.

Do zatrzymania pirata drogowego doszło w niedzielny wieczór na drodze krajowej nr 2. Mundurowi z bialskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Audi, którego kierujący znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Do zdarzenia doszło na trasie Wólka Dobryńska-Zalesie.

Za kierownicą audi siedział 28-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 90 km/h kierowca pędził z prędkością 205 km/h, czyli przekroczył dopuszczalną prędkość o 115 km/h.

Za popełnione wykroczenie mężczyzna ukarany został wysokim mandatem karnym, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych. W trakcie prowadzonych przez mundurowych czynności pasażerka auta próbowała część winy wziąć na siebie. Twierdziła, że zasypiała i to ona poprosiła kierowcę by ten ją „rozbudził”.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.