JAZZ w CSK: Zbigniew Lewandowski & Kenny Carr Funky Team plays Ray Charles Music

Jazz w CSK Lewandowski
fot. Materiał organizatora

Klub Muzyczny CSK zaprasza na kolejny koncert w ramach cyklu JAZZwCSK – tym razem usłyszymy muzyczne wspomnienie wielkiego Raya Charlesa w wykonaniu Zbigniew Lewandowski & Kenny Carr Funky Team plays Ray Charles Music.

Kilka słów o projekcie

Projekt „ZBIGNIEW LEWANDOWSKI & KENNY CARR FUNKY TEAM” powstał w 15. rocznicę odejścia wielkiego Raya Charlesa. Tworzą go znakomici i utytułowani muzycy jazzowi.

Kenny Carr — gitarzysta i szef muzyczny ostatniej dekady funkcjonowania Ray Charles Orchestra i przyjaciel Raya. Zbigniew Lewandowski – perkusista i band leader od ponad 50 lat działający na Polskiej Scenie. Tomasz Grabowy – basista od ponad 25 lat muzyczny partner Zbyszka Lewandowskiego.

Ponadto Kajetan Galas na Hammondzie i Natalia Lubrano – wokalistka. Młodzi, ale już utytułowani i z imponującym dorobkiem, przedstawiciele Polskiej Sceny Jazzowej, także od lat współpracujący z Levandkiem.

W programie koncertu zabrzmią znane przeboje Raya Charlesa w porywających funkowo-soulowych interpretacjach.

Skład:

  • Zbigniew „Levandek” Lewandowski – perkusja,
  • Kenny Carr – gitara,
  • Natalia Lubrano – wokal,
  • Tomasz Grabowy – gitara basowa,
  • Kajetan Galas – organy Hammonda

Klub Muzyczny CSK
16 LIS 2023 | 19:00

Bilety (70 zł – normalny | 55 zł – ulgowy) w Kasie CSK oraz na bilety.csklublin.pl

Będziesz na koncercie? Daj znać w komentarzu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.