Jak wrócić po Lublinaliach? ZTM uruchomi dodatkowe kursy nocnych linii po koncertach

Autobus linii nr 7 na ul. Chemicznej
Autobus linii nr 7 na ul. Chemicznej | fot. Dominik Wąsik

W związku z odbywającymi się w dniach 18-21 maja, na terenie terenów zielonych Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej, Lubelskimi Dniami Kultury Studenckiej Lublinalia 2023, uruchomione zostaną dodatkowe kursy komunikacji miejskiej po zakończonych koncertach.

Nocne autobusy Lublinalia 2023

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie w związku ze zwiększonym zainteresowaniem komunikacją miejską po zakończonych koncertach organizowanych w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej Lublinalia 2023 uruchomi dodatkowe kursy komunikacji nocnej na liniach nr N1, N2 i N3.

W noce 18/19 maja (czwartek/piątek) oraz 21/22 maja (niedziela/poniedziałek) zostanie uruchomiona komunikacja nocna kursująca co 30 minut w godz. 22.30-00.30.

W noce 19/20 maja (piątek/sobota) oraz 20/21 maja (sobota/niedziela) wzmocnione zostanie kursowanie komunikacji nocnej. W godz. 22.30-00.45 będzie kursowała co 15 minut.

Podane godziny uwzględniają odjazdy z przystanków pl. Wolności.

Więcej: Lublinalia 2023 Lublin startują w tym tygodniu. Na terenie Browaru Perła stanęła barwna scena

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.