Jak spędzić czas z dziećmi, gdy mają wolne? Np. nagrać piosenkę #zostajewdomu

z domu się nie ruszamy

W związku z panującą pandemią koronawirusa na 2 tygodnie zamknięte zostały wszystkie szkoły i przedszkola w całej Polsce. Jak spędzić z dziećmi ten czas w domu, by nikt się nie nudził?

Najbliższe 2 tygodnie mogą się okazać ogromnym wyzwaniem dla rodziców w całej Polsce. Przez panującą obecnie pandemię koronawirusa rząd podjął decyzję o zamknięciu m.in. przedszkoli i szkół. Dzieci przez ten czas muszą pozostać w domach.

Wczoraj w sieci pojawiła się akcja wzywający mieszkańców do czasowego ograniczenia kontaktów. Rząd radzi, żeby pozostawać w domu, a gwiazdy proszą, żeby posłuchać tego apelu i publikują posty z hasztagiem #zostajewdomu.

W mediach społecznościowych znani i lubiani pokazują, że wybierają, pozostanie w domu. Chcą tym samym zachęcić innych do podjęcia tych samych działań, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Jedną z takich osób jest pan Karol, który postanowił nagrać ze swoimi dziećmi krótką piosenkę o tym, jak radzą sobie z siedzeniem w domu. Na nagraniu mała dziewczynka śpiewa: „Koronawirusie chcesz dostać tu się. Lecz my się nie damy, bo z domu się nie ruszamy!”

Sprawdźcie sami, bo nagranie podbija internet!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.