Jak korzystać z wypożyczalni samochodów CAR-RENTAL.PL – poradnik krok po kroku (cz. 2)

1 fota 1

Na rynku usług motoryzacyjnych funkcjonuje wiele wypożyczalni samochodów. Dzisiaj w Lublinie nie ma problemu by wynająć samochód osobowy, dostawczy czy też busa, który umożliwi przeprowadzkę, podróż służbową lub wakacyjny wyjazd. Aby skutecznie wynająć samochód, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, które przybliża Zenon Głodowski, właściciel wypożyczalni samochodów CAR-RENTAL.PL. Firma od kilku tygodni działa w Lublinie. Ekspert odpowiedział na kilka naszych pytań.

Ruszamy w drogę

Po podpisaniu protokołu odbioru pojazdu, kierowca otrzymuje kluczyki, dowód rejestracyjny, polisę ubezpieczeniową, umowę najmu oraz auto zatankowane do pełna. Odbiór zarezerwowanego samochodu następuje w oddziale firmy lub w miejscu wskazanym podczas rezerwacji. Możliwy jest też odbiór i zwrot samochodu w dowolnym punkcie po wcześniejszym umówieniu się.

2] fota (1)Na trasie

Kierowca podróżuje po Polsce, po zgłoszeniu w wypożyczalni po Unii Europejskiej i Strefie Schengen, a do pozostałych państw po uprzednim otrzymaniu pisemnej zgody. Wyjazd wynajętym samochodem poza granice Polski wiąże się z niewielką opłatą określoną w cenniku, co wynika z konieczności doposażenia auta w dodatkowe elementy wymagane przepisami innych krajów europejskich. Kierującego obowiązuje dobowy limit kilometrów, który wynosi 500 km lub 1000 km w przypadku auto lawet.

Awaria samochodu

W przypadku unieruchomienia samochodu, kolizji drogowej, kradzieży i innych zdarzeń związanych z wynajętym autem, naszego klienta obejmuje pomoc techniczna. Jest ona dostępna 24 godziny na dobę pod numerem (tel. 733 100 060) lub z oddziałem firmy. Nasi pracownicy udzielą niezbędnych wskazówek.

3] fota (1)Kto prowadzi wynajmowane auto

Dopuszczamy przypadek, iż samochodem może kierować inna osoba niż wynajmujący pojazd. Fakt ten należy zgłosić konieczne w chwili wynajmu samochodu. Dodatkowo należy także przedstawić dokument tożsamości i ważne prawo jazdy dodatkowego kierowcy.

4] fotaZwrot samochodu

Po wcześniejszym uzgodnieniu, zwrotu samochodu można dokonać w innym miejscu niż został wynajęty. Wynajmujący zwraca auto nieuszkodzone oraz taką samą ilością paliwa jaką otrzymał przy wypożyczeniu auta. W przypadku, gdy samochód zostanie zwrócony z niepełnym zbiornikiem, do rachunku klienta zostanie dodany koszt brakującego paliwa.

5] fotaZapraszamy do wynajęcia auta

Wypożyczalnia CAR-RENTAL.PL w Lublinie mieści się w galerii Color Park przy ulicy Wolskiej 11. Czynna jest codziennie w godzinach:  poniedziałek – piątek: 8-20, sobota i niedziela: 8-16. Dane kontaktowe: telefon: 733 100 488, mail: [email protected]. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.car-rental.pl oraz facebooku: https://www.facebook.com/car.rentalpl/

CAR-RENTAL.PL #twojpartnerwpodrozy 🙂

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zdecydowanie wiele się na rynku wypożyczalni w naszym kraju zmieniło. Widać spore poruszenie. Ja wybieram Panek – firmę, która doskonale sprawdza się od lat i są laureatami prestiżowych nagród.