Jadąc na dyskotekę potrąciła pieszego. Prawo jazdy miała zaledwie od miesiąca

68 115806

Kierująca peugeotem jadąc ul. Lwowską potrąciła pieszego na pasach. Nie wiedziała jak się zachować, więc odjechała z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali 18-latke na dyskotece.

 

Do potrącenia pieszego na przejściu doszło w sobotę po godz. 20 na ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Samochód uderzył w pieszego, a następnie nie zatrzymując się odjechał. Pieszy, 33-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie został na obserwacji po przebadaniu przez lekarza.

 

Dyżurny podał komunikat o poszukiwaniach kierowcy do wszystkich patroli. Po prześledzeniu drogi poruszania się pojazdu na monitoringu okazało się, że samochód pojechał na parking dyskoteki. Na miejsce udali się policjanci, którzy ujawnili ciemnego peugeota z uszkodzonym zderzakiem i zbitym reflektorem po prawej stronie.

 

Policjanci szybko ustalili też właścicielkę pojazdu, którą okazała się być 18-letnia mieszkanka gm. Ulhówek. Była na imprezie z dwiema koleżankami.

 

– Na parkingu kobieta wyjaśniła, że jej samochodem jechała koleżanka, której się wydawało, że potrąciła człowieka na przejściu, ale była w szoku i odjechała – asp. Agnieszka Leszek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

 

18-latka, która kierowała autem została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. W chwili zdarzenia była trzeźwa. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, które miała zaledwie od miesiąca.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.