Internauci zbierają pieniądze do puszki Pawła Adamowicza. Jest już blisko 5 mln zł

zapełnijmy ostatnią puszkę pana prezydenta dla wośp
Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta dla WOŚP | fot. facebook

Takiego wyniku nikt nie spodziewał! Docelowo miało być tysiąc złotych, a uzbierana kwota zbliża się ku sumie 5 mln zł. Pieniądze trafiają do puszki zmarłego prezydenta Gdańska na rzecz WOŚP.

„Czy chcesz wesprzeć wraz ze mną szlachetny cel? Zbieram pieniądze na rzecz organizacji WOŚP, a każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczyć. Przyda się każdy grosz” – czytamy opis zbiórki na WOŚP organizowanej przez Patrycję Krzymińską. Nadała jej nazwę „Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta dla WOŚP”.

„Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta dla WOŚP”

Do tej pory na jej apel odpowiedziało ponad 77 tys. internautów. Chociaż celem zbiórki było zebranie 1000 zł to kwota w wirtualnej puszce prezydenta Adamowicza przekroczyła już 4,7 mln (stan na 22 stycznia g. 10:30) i ciągle rośnie.

„Paweł to jest twoje rozliczenie. Środki zebrane w tej zbiórce wykorzystane zostaną na zakup sprzętu medycznego dla Gdańska, m.in. karetki noworodkowej” – mówił na konferencji prasowej Jurek Owsiak, prezes fundacji WOŚP.

Zbiórka do puszki zmarłego Pawła Adamowicza będzie trwać do końca dzisiejszego dnia. Link do zbiórki znajdziecie tutaj.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.