Jak pracują kurierzy InPost w majówkę 2024? Czy paczki są dostarczane do paczkomatów? Oto szczegóły

Lodówkomat i paczkomat InPost
Lodówkomat i paczkomat InPost | fot. Dominik Wąsik

Wiele osób oczekujących na dostawę paczki zastanawia się, czy kurierzy InPost pracują w majówkę, a jeśli tak to w jakich godzinach. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące harmonogramu pracy firmy InPost w trakcie majówki 2024.

InPost w majówkę 2024

Firma kurierska InPost informuje, że w związku ze Świętem Pracy oraz Świętem Narodowym Trzeciego Maja wprowadziła specjalny harmonogram świadczenia usług InPost. Jak kurierzy InPost pracują w majówkę oraz czy przesyłki są dostarczane do paczkomatów?

W środę 1 maja odbiory przesyłek od klientów, w tym również z paczkomatów oraz PaczkoPunktów, oraz doręczenia przesyłek nie będą realizowane.

W czwartek 2 maja odbiory przesyłek od klientów, w tym również z paczkomatów oraz PaczkoPunktów, oraz doręczenia przesyłek będą realizowane standardowo. Brak możliwości wygenerowania etykiety z usługą InPost Paczka w Weekend.

W piątek 3 maja odbiory przesyłek od klientów, w tym również z paczkomatów oraz PaczkoPunktów, oraz doręczenia przesyłek nie będą realizowane. Brak możliwości wygenerowania etykiety z usługą InPost Paczka w Weekend.

W sobotę 4 maja doręczenia przesyłek w ramach usługi InPost Paczka w Weekend nie będą realizowane.

Zobacz także: Do której godziny InPost dostarcza paczki do paczkomatu? Aktualne godziny 2024

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.