IMGW: Ostrzeżenie przed silnym wiatrem w woj. lubelskim

ciemne chmury pogoda niebo lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali nowe ostrzeżenia przed silnym wiatrem w województwie lubelskim.

Obserwuje się i w dalszym ciągu przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h z zachodu” – prognozuje Katarzyna Ścisłowska z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem w województwie lubelskim obowiązuje we wtorek od godz. 13 do godz. 20. Oprócz silnego wiatru należy spodziewać się przelotnych opadów deszczu i deszczu ze śniegiem. W środę wiatr nieco osłabnie, jednak nadal będzie dość silny i porywisty.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.