Iluminacja świąteczna w Lublinie 2020. Kiedy rozświetli ulice i jak będzie wyglądać?

wiąteczna iluminacja lublin stare miasto
Iluminacja świąteczna na terenie Starego Miasta w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Na początku grudnia zacznie się montaż świetlnych ozdób, które nadadzą miastu świątecznego charakteru. Na kiedy planowane jest zaświecenie świątecznej iluminacji Lublina?

W tym roku nie należy spodziewać się nowości – rozmieszczenie elementów świetlnych i ich ilość będzie analogiczna do zeszłego roku. Montaż dekoracji zaplanowany jest w dniach od 2 do 5 grudnia.

Prace rozpoczną się od deptaka na Krakowskim Przedmieściu, gdzie zamontowane będą elementy latarniowe i drzewka, następnie przystrojone zostaną latarnie na Placu Litewskim.

Kolejny etap to rozstawienie elementów wolnostojących. 4-5 grudnia przed Ratuszem ustawiana będzie 13-metrowa choinka.

Świąteczne iluminacje będą zdobiły przestrzeń Lublina przez ponad dwa miesiące. Demontaż planowany jest na 8-9 lutego 2021 r.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.