III Mistrzostwa Europy Wschodniej w Tańcu Orientalnym

III Eastern European Oriental Championship to trzecie w Polsce zawody organizowane według zasad Ligi Profesjonalistów Tańca Orientalnego – organizacji zrzeszającej amatorki i zawodowe tancerki oraz pedagogów i choreografów tańca orientalnego z całego świata.

 

– Celem Mistrzostw jest stworzenie polskim i zagranicznym tancerzom możliwości zaprezentowania swoich umiejętności i zdobycia punktów rankingowych umożliwiających przejście do wyższej kategorii tanecznej, ukazanie piękna tańca orientalnego i jego popularyzacja jako sztuki oraz formy spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych.

– Chcemy, by te Mistrzostwa były okazją corocznych spotkań miłośników tańca orientalnego z całej Polski i Europy oraz uczynienie Lublina Orientalnym Sercem Europy. Do zawodów zgłosiło się ponad 200 uczestników z Rosji, Ukrainy, Anglii i Polski. Konkurencje Mistrzostw będą rozgrywane w 43 kategoriach, które obejmują klasyczny taniec orientalny i jego odmiany folklorystyczne w poszczególnych kategoriach wiekowych i na różnych poziomach tanecznych (od amatorów do profesjonalistów, solo lub w grupach).

Konkursy odbędą się 12 lipca w godzinach 9:00-21:00.

Podsumowaniem zawodów będzie GALA GWIAZD – w niedzielę 13 lipca o godz.20:00, na której zaprezentują się zaproszeni przez organizatorów goście – światowej klasy pedagodzy i choreografowie z Rosji i Ukrainy, jak również znane, utytułowane polskie i zagraniczne tancerki.

GalaGWIAZD

Bilet na cały dzień w cenie 15 zł. Bilety na galę w cenie 2030 zł.

materiały organizatora

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.