III Marsz Równości 2021 w październiku. Organizatorzy szukają wolontariuszy

marsz równości lublin
II Marsz Równości w Lublinie | fot. Damian Gerhand

Trwają przygotowania do III Marszu Równości, który w październiku przejdzie ulicami Lublina. Organizatorzy poszukują wolontariuszy, którzy pomogą przy organizowaniu tegorocznego marszu.

Marsz Równości 2021 Lublin

Po rocznej przerwie wymuszonej pandemią w październiku ulicami Lublina ponownie przejdzie Marsz Równości. Organizatorzy nie zdradzają na razie dokładnej daty, mamy ją poznać „najwcześniej 30 dni przed samym Marszem Równości”.

Na razie przedstawiciele stowarzyszenia Marsz Równości w Lublinie szukają wolontariuszy. „Macie okazję być częścią czegoś wielkiego i razem z nami stworzyć tegoroczny Marsz Równości” – czytamy w komunikacie na stronie Marszu Równości.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.